Zapach domu w zapachu świec Padowski

Zapach domu w zapachu świec Padowski
Co tworzy zapach domu? Domowe wypieki, zioła, kwiaty w wazonie, perfumy. Zapach, który kojarzy się z domem, można również stworzyć za pomocą naturalnych świec zapachowych. Kiedy odpowiednio je ze sobą zestawimy, powstaje wyjątkowa kompozycja, dzięki której już od progu poczujesz, że jesteś w domu.
 
Czym dla Ciebie jest zapach domu? Kwiaty, które zawsze stoją w salonie? Wspomnienia tych bardziej i mniej egzotycznych podróży? Zioła, które dodajesz do ulubionych potraw? Wakacje u dziadków? Jeszcze ciepłe domowe ciasto mamy? A może to zapach pomarańczy, które w okresie świąt pachną wyjątkowo czy zapach gumy balonowej, który roznosił się, kiedy z wypiekami na twarzy sprawdzałaś(-eś) jaka historyjka znajduje się w środku tym razem?
 

Stwórz domową atmosferę za pomocą naturalnych świec zapachowych

 
Zapach w sekundę potrafi przenieść nas w miejsca i chwile, które są dla nas ważne. To właśnie zapach jest jednym z podstawowych składników tego, co nazywamy domową atmosferą. Buduje przestrzeń, w której czujemy się dobrze. Sprawia, że panuje w niej harmonia, spokój i radość – sprawia, że naprawdę jesteś u siebie. 
 

Dobierz zapach świecy do pomieszczenia

 
Wybierając zapach do domu, można posłużyć się kilkoma kluczami. Dobierz zapach do pomieszczenia, w którym będzie się znajdowała świeca zapachowa. Wybierz zapachy, które z jakiegoś powodu lubisz, które przywołują dobre wspomnienia. Korzenne i ziołowe świece o zapachu rozmarynu i tymianku w kuchni. Świece o zapachu kwiatów w salonie – może być to zarówno jeden wybrany zapach ulubionego kwiatu, jak i kompozycja kwiatowych zapachów, których nuty stworzą piękny bukiet. Gardenia, piwonia, a może polska wiśnia? Do pokoju dziecka wybierz świece o zapachu gumy balonowej w kolorowej oprawie. A odprężające, cięższe orientalne zapachy piżma i drzewa sandałowego do łazienki, która dzięki temu może stać się domowym SPA. Pobudzające zapachy paczuli lub świece o zapachu jaśminu sprawdzą się w sypialni. Różnorodne zapachy w pomieszczeniach domu podkreślą charakter właściciela i stworzą pewną – może tylko jemu znaną historię, którą goście odkryją właśnie poprzez zapach. 
 

Wybierz zapachy z jednej rodziny

 
Kolejną opcją jest wybór świec z jednej rodziny zapachów do całego mieszkania czy domu. Dzięki temu, w każdym pomieszczeniu roznosi się wybrany zapach ziół, kwiatów, korzeni, Orientu itd. Przechodząc z pomieszczenia do pomieszczenia, wyczuwa się subtelne różnice, które stanowią ciekawy akcent, jednak cały dom zostaje otulony spójną mieszanką, która wprowadza harmonię.
 
Niezależnie od tego, który sposób jest Ci bliższy, ważne, aby wybierać świece od jednego producenta. Najlepiej z lokalnej manufaktury, która dba o jakość wosku i kompozycji zapachowych. Dzięki temu masz gwarancję, że wybrane zapachy stworzą w domu spójną całość – wprowadzą harmonię. Nie bez znaczenia jest również efekt wizualny. Naturalne świece o aksamitnej strukturze, które zagoszczą w każdym lub wybranych pomieszczeniach domu, doskonale dopełnią aranżację. Poruszając się po domu, będzie prowadził nas zapach, a oko odkryje przyjemny detal. 
 
Poznaj świece o zapachu kwiatów z klasycznej kolekcji świec zapachowych Padowski Artisan Candles.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl