Dostawa

Darmowa dostawa od 200 zł  • Kurier Inpost - 20 zł • Paczkomaty Inpost - 20 zł 

 

Cena za usługi i opłaty dodatkowe doliczana jest do ceny podstawowej przesyłki. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych usług i opłat dodatkowych

Cena za usługi i opłaty dodatkowe nie wymienione w niniejszym Cenniku będzie naliczana zgodnie z Cennikiem standardowym InPost dostępnym na stronie www.inpost.pl

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Serwis krajowy InPost zgodny z cennik abonamentowy.

Jeżeli towar jest na magazynie dostarczany jest do 24 h. Standardowo termin dostawy to od 1 do 3 dni roboczych od czasu realizacji zamówienia, chyba że, termin dostawy został ustalony w sposób indywidualny. 

Przesyłki nie odebrane przez klienta z paczkomatu traktowane będą jako zwrot. Zwrot środków na konto zostanie pomniejszony o opłatę kurierską naliczoną w zamówieniu.

Maksymalny termin dostawy trwa do 30 dni. W razie przekroczenia terminu wskazanego w zdaniu poprzednim Konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli towar nadal nie zostanie wydany Klient może odstąpić od umowy.

Dostawy odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku. 

W weekendy i wolne dni od pracy dostawy nie są realizowane.

 

,,Niektóre świece są produktami delikatnymi i mimo wszelkich starań i zabezpieczeń mogą ulec uszkodzeni podczas transportu. Przesyłkę należy otworzyć przy kurierze i na miejscu sprawdzić. W razie uszkodzeń towaru należy, w obecności kuriera, spisać protokół reklamacyjny. W przypadku nie sprawdzenia przesyłki reklamacja może nie zostać uwzględniona.”

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl