O marce

Padowski Artisan Candles zrodziło się z potrzeby tworzenia i otaczania się pięknem. Doświadczenia zbierane przez długi czas kreatywnej pracy, spotkań z inspirującymi ludźmi oraz głód nowych wyzwań zaowocowały powstaniem autorskiej marki produkującej świece. W działalności bazuję na ważnych dla mnie jako człowieka wartościach - szacunku dla środowiska, minimalizmie i wrażliwości na estetykę. 

Oddając w Wasze ręce efekt moich marzeń pragnę się nim dzielić, tworząc w Waszych domach atmosferę sprzyjającą osiągnięciu wewnętrznego spokoju i równowagi. 

 

Z miłości do minimalizmu

Prosta forma to znak rozpoznawczy moich produktów. Ich naturalny wygląd sprawia, że doskonale odnajdą się nawet w najbardziej wymagających wnętrzach dodając im smaku i elegancji. Każda świeca jest ręcznie odlewana w lokalnej manufakturze z wosku z upraw certyfikowanych. 

Starożytni Grecy uważali, że dzieło jest wartościowe wówczas, gdy łączy w sobie etykę i estetykę. Zgodnie z tą filozofią dołożyłem starań, by stworzyć piękne dzieło. Chcę cieszyć Wasze zmysły wyselekcjonowanymi zapachami, które napełnią wnętrza zmysłowością i dobrą energią. 

Podpis Padowski


 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl