Świece zapachowe sojowe. Naturalne piękno.

Świece zapachowe sojowe. Naturalne piękno.

Piękne, bo naturalne – świece zapachowe sojowe

 
 
Żyjemy w czasach, w których jesteśmy zalewani masową produkcją. Maszynowo wytwarzanie świece, które trafiają do dużych sklepów, są niekorzystne dla zdrowia i często ich estetyka pozostawia wiele do życzenia. Najtańsze wersje są po prostu brzydkie. Te droższe wydają się bardziej atrakcyjne. Gdy jednak postawimy obok naturalne świece zapachowe – różnica jest kolosalna. Ktoś, kto miał je w rękach – dobrze wie, o co chodzi. Produktów inspirowanych przyrodą po prostu nie da się pomylić z syntetycznymi. 
 

Świece sojowe przyjazne dla natury

 
Świece zapachowe sojowe zrobione są z naturalnego wosku roślinnego. Nie zawierają szkodliwych substancji takich jak ropopochodna parafina, nie są też sztucznie barwione. Powstają z surowców odnawialnych i pochodzą z upraw kontrolowanych przez ekologów – są więc bezpieczne dla środowiska i dla naszego zdrowia. Nic więc dziwnego, że cieszą się zainteresowaniem osób, które kochają przyrodę i którym nie jest obojętny stan naszej planety.
 

Minimalistyczne, szlachetne, naturalnie piękne 

 
Dlaczego świece zapachowe sojowe bez trudu odróżnimy od produktów syntetycznych? Ponieważ komponenty, z których zostały zrobione, wpływają na ich szlachetny wygląd. Mają naturalny kolor w odcieniu kości słoniowej, unikatową jedwabistą strukturę i wyjątkowy zapach. 
Na piękny i trwały aromat, który utrzymuje się we wnętrzu długo po zgaszeniu knota, składają się nie tylko kompozycje kwiatowe czy korzenne. Zmysłowe nuty inspirowane przyrodą buduje też sam nośnik, którym jest naturalny wosk roślinny. Dzięki temu świece sojowe mogą być wykorzystywane w aromaterapii – mają pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Wystarczy kilka minut i poczujemy się głęboko odprężeni albo wręcz przeciwnie – odzyskamy energię potrzebną do pracy lub nauki. Wszystko zależy od tego, na jaki zapach się zdecydujemy. Kwiatowy, ziołowy, orientalny, a może wyjątkową mieszankę nut zapachowych stworzoną przez producenta naturalnych świec zapachowych z wosku sojowego.
 

Świece zapachowe sojowe na prezent i jako ozdoba

 

 

Opisane zalety sprawiają, że świece zapachowe sojowe nadają się na prezent – nie tylko dla osób aktywnie działających na rzecz naszej planety. Każdy zasługuje na to, by mieć w swoim otoczeniu rzeczy dobre dla zdrowia i samopoczucia. Poza tym produkty te są po prostu piękne, co ma związek z naturalnymi komponentami, z których zostały zrobione. Widoczna na pierwszy rzut oka jakość, szlachetny i elegancki wygląd czynią je podarunkiem wyrafinowanym, a nawet – luksusowym. To także subtelna ozdoba wnętrza, która podkreśli walory każdej aranżacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl