Świece ozdobne – czyli niebanalny pomysł na prezent

Świece ozdobne – czyli niebanalny pomysł na prezent

Niezależnie od okazji niebanalnym pomysłem na prezent będą świece ozdobne. Najlepiej pochodzące z lokalnej manufaktury, która gwarantuje staranne wykonanie, naturalne materiały, ale przede wszystkim serce wkładane w każdą z nich.

Świeca ozdobna, idealna na prezent i bez okazji

 

Prezenty, niezależnie od okazji, z jakiej je wręczamy, a także te zupełnie bez okazji, cieszą każdego obdarowanego. Zawsze jest to znak, że ktoś o nas ciepło myśli i pamięta. Rozrywając papier, odwiązując kokardę czy zaglądając do torby, każdy odczuwa podekscytowanie. Wydzielają się endorfiny. Przez moment znów czujemy się jak dzieci, a uśmiech sam ciśnie się na usta. Szukasz niebanalnego prezentu? Wybierz zapachowe świece ozdobne.

 

Świece ozdobne, czyli jakie? Czy chodzi tu o niecodzienną formę? Niekoniecznie!

 

W przypadku świec ozdobnych sprawdza się zasada, która mówi, że piękno tkwi w prostocie. Naturalny kolor złamanej bieli. Unikatowa aksamitna struktura. Uważnie wyselekcjonowane zapachy, które wypełniają wnętrze, ale i duszę. Płomień, który łączy nawet wtedy, gdy nie jesteśmy obok siebie.

 

Nietuzinkowy zapach w minimalistycznej formie

 

Minimalistyczna forma świec ozdobnych połączona ze zniewalającymi zapachami sprawia, że stają się one subtelną ozdobą każdego wnętrza i aranżacji. Dlatego stanowią idealny prezent. Dla bliskiej osoby, którą dobrze znamy, wybierzmy świecę ozdobną w jej ulubionym zapachu lub w takim, który przywodzi na myśl wspólne wspomnienie. Taki skromny, ale stylowy prezent nabierze wyjątkowego znaczenia, kiedy dzięki konkretnemu zapachowi przypomni uścisk mamy, wakacje u babci, pierwsze dziecięce przyjaźnie zawierane na trzepaku, tę wyjątkową randkę, kiedy wypowiedziano słowa: kocham cię, rodzinne święta przepełnione zapachem szarlotki i pomarańczy. To niesamowite, w jaki sposób zapach potrafi nas przenieść w czasie i przestrzeni do chwil niezwykle cennych i poruszyć w nas najdelikatniejsze struny. Podarowując ulubiony zapach podarowujemy uśmiech, radość, optymizm, dobre samopoczucie – czy można podarować coś lepszego bliskim i przyjaciołom?

 

Świece ozdobne to wyjątkowo stylowy i taktowny prezent 

 

dla klientów, partnerów biznesowych oraz osób, których nie znamy zbyt dobrze, ale chcemy okazać im wdzięczność lub uznanie. Aby mieć pewność, że prezent będzie trafiony, wybierzmy klasyczne zapachy, dzięki którym świeca będzie mogła być ozdobą gabinetu czy biura, a zabrana do domu, sprawi przyjemność domownikom lub stanie się ozdobą home office.

 

Naturalne składniki, to tylko jeden z atutów świec naszej marki

 

Aby świece ozdobne jako prezent miały naprawdę szczególny charakter warto zwrócić uwagę na to, skąd pochodzą i czy są przyjazne dla środowiska. Wybór małej lokalnej manufaktury, w której każda świeca wykonana jest ręcznie z naturalnego wosku pochodzącego z kontrolowanych upraw, znacznie podnosi ich klasę i jakość. A możliwość wyboru szklanego lub porcelanowego naczynia, w którym świece będą prezentować się jeszcze bardziej elegancko – sprawia, że taki prezent jest naprawdę wyjątkowy.

 

Poznaj trzy wyjątkowe kolekcje naturalnych świec zapachowych Padowski Artisan Candles.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl