Naturalne świece zapachowe – elegancki prezent dla partnera biznesowego

Naturalne świece zapachowe – elegancki prezent dla partnera biznesowego

 

Prezenty biznesowe zwyczajowo wręczane są w okresie świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, w ramach podziękowań za wykonane zadanie, zrealizowany projekt czy na zakończenie współpracy. Dobry upominek wyraża nie tylko pozytywne nastawienie do obdarowywanego, ale – ze względu na biznesowy charakter – sygnalizuje także prestiż firmy i wyczucie smaku. Może też podkreślać wartości, które są bliskie organizacji np. poszanowanie środowiska naturalnego. Wybór prezentu dla kontrahenta, przełożonego, pracownika lub współpracownika bywa wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie znamy dobrze osoby, którą mamy zamiar obdarować.

 

 

Naturalne świece zapachowe – uniwersalny prezent biznesowy

Naturalne świece zapachowe spełniają wszystkie kryteria dobrego prezentu dla partnera biznesowego. To przede wszystkim upominek uniwersalny – sprawdzi się niezależnie od płci, wieku i stanowiska. Wysoka jakość komponentów, staranne wykonanie i unikatowy charakter sprawiają, że jest to produkt ekskluzywny. W zależności od rodzaju świecy, może mieć mniej lub bardziej elegancką formę. Sam dobór zapachu pozwala też na spersonalizowanie podarunku. Jeżeli decydujemy się na drobiazg dla współpracownika, którego dobrze znamy, łatwo wybierzemy jego ulubioną kompozycję. Pozostałe osoby w firmie czy kontrahentów możemy obdarować jedną z wielu świec o neutralnych zapachach – idealnych do biura, gabinetu, holu recepcyjnego, domu lub mieszkania.

 

Świece klasyczne, w szkle, w porcelanie Podstawowym wariantem są świece klasyczne z naturalnego wosku oraz świece sojowe w szkle. Sprawdzą się w przypadku prezentu dla wielu osób, gdy z jednej strony, nie chcemy sprawiać wrażenia, że któraś osoba jest wyróżniona, a z drugiej… chcemy każdego wyróżnić niebanalnym drobiazgiem w postaci wysokiej jakości produktu. Świece zapachowe w kryształowym szkle z limitowanej kolekcji to prawdziwe unikaty – każda z nich jest jedynym egzemplarzem, więc stanowi dobry prezent dla osoby, która ceni sobie charakterystyczne zapachy i ręczne wykonanie. Wyjątkowo eleganckim prezentem np. dla przełożonego lub ważnego kontrahenta są świece z kolekcji Mieszczanki. Naturalne woski i piękne zapachy ukryte są w porcelanowych pojemnikach tworzonych przez Magdę Konior, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Każda świeca to małe dzieło sztuki, które wychodzi z rąk artystki i rzemieślnika.

 

Świece zapachowe to nie tylko pomysł na niestandardowy prezent biznesowy. Firmy, którym bliskie są ideały zrównoważonego rozwoju, przemyślanym drobiazgiem sygnalizują przywiązanie do tych wartości. Produkty naturalne, wykonywane ręcznie, z wosków z upraw kontrolowanych przez ekologów to wyraz poszanowania przyrody. To także wsparcie dla polskiej manufaktury, rodzimych twórców i okazanie szacunku dla osoby, którą obdarowujemy produktem jakościowym, naturalnym, zdrowym i pięknym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl